Reklam
  • Reklam
İzzet Baysal Gençlik Orkestrası’ndan caz konseri

İzzet Baysal Gençlik Orkestrası'ndan caz konseri

Bolu'da, Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nde düzenlenen caz konseri sanatseverlerden ve öğrencilerden büyük alkış aldı.Bolu Belediyesi'nin katkılarıyla, Abant İzzet Baysal...

22 Mayıs 2018 - 18:30 - Güncelleme: 22 Mayıs 2018 - 18:31

Bolu'da, Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nde düzenlenen caz konseri sanatseverlerden ve öğrencilerden büyük alkış aldı.
Bolu Belediyesi'nin katkılarıyla, Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ), Balıkesir Üniversitesi (BÜ) ve Bolu İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Kongre ve Kültür Merkezi Bordo Salonu'nda İzzet Baysal Gençlik Orkestrası tarafından caz konseri düzenlendi. Ulusal ve uluslararası pek çok festival ve konserde üniversiteyi başarıyla temsil eden İzzet Baysal Gençlik Orkestrası tarafından verilen caz konserine sanatseverler yoğun ilgi gösterdi. Caz tutkunları, bin 250 kişilik salonu tamamen doldurdu.
Solistliğini genç kuşağın önemli caz solistlerinden Ceren Temel'in yaptığı, Şef Prof. Dr. Ahmet Serkan Ece ve Şef Doç. Dr. Hasan Hakan Okay yönetimindeki orkestra, dünyaca ünlü caz şarkılarını yorumladı. Konserde ayrıca, genç sanatçı Deren Ece de yorumladığı caz şarkısı ile büyük beğeni aldı. Bir buçuk saat süren muhteşem konserin sonunda ayakta alkışlanan sanatçılara, protokol üyeleri tarafından teşekkür plaketi, teşekkür belgesi ve çiçek takdim edildi.
AİBÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Alişarlı ve Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu, yaptıkları konuşmada, konseri büyük zevkle dinlediklerini belirterek sanatçıları kutladılar.

Kaynak: İHA
Bu haber 788 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
YEŞİLYURT BELEDİYESİ FUTBOL OKULU, SOSYAL İZOLASYON KURALLARINA GÖRE HİZMET VERİYOR
YEŞİLYURT BELEDİYESİ FUTBOL OKULU, SOSYAL İZOLASYON KURALLARINA...
YEŞİLYURT BELEDİYE BAŞKANI MEHMET ÇINAR’DAN ŞEHİT AİLELERİNE BAYRAM ZİYARETİ
YEŞİLYURT BELEDİYE BAŞKANI MEHMET ÇINAR’DAN ŞEHİT...