Reklam
  • Reklam
BATTALGAZİ MECLİSİ AĞUSTOS AYI OLAĞAN TOPLANTISI TAMAMLANDI
Reklam

BATTALGAZİ MECLİSİ AĞUSTOS AYI OLAĞAN TOPLANTISI TAMAMLANDI

06 Ağustos 2022 - 14:01


Battalgazi Belediye Meclisi, Ağustos ayı Olağan toplantısı tamamlandı. Battalgazi Belediye Başkan Vekili Adil Demirel başkanlığında yapılan toplantıda, ağırlıklı olarak imar plan değişikliği ile ilgili gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.

Battalgazi Belediye Meclisi, Ağustos ayı olağan toplantısı tamamlandı. Battalgazi Belediye Meclis Salonu'nda Başkan Vekili Adil Demirel’in başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, toplam 10 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı. Yoklama, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından başlayan toplantıda, ilk olarak Temmuz ayı olağan toplantının karar özeti oy birliğiyle kabul edildi. Ağırlıklı olarak imar plan değişikliği ile ilgili gündem maddelerinin görüşüldüğü toplantıda, imar plan değişikliği ile ilgili bazı maddeler kabul edilerek karara bağlanırken, bazı maddeler ise ilgili komisyonlara havale edildi.

10 YILLIĞINA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ’NE TAHSİS EDİLDİ

Battalgazi Belediye Meclisi, Söğüt mahallesinde bulunan Beydağı eski Belediye hizmet binasını, bölgenin okul ihtiyacını gidermek amacıyla, 10 yıllığına Battalgazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne tahsis edilmesi oy çokluğuyla kabul edilirken, geçtiğimiz Temmuz ayı olağan meclis toplantısında oy çokluğu ile kabul edilen, Bahçebaşı (Orduzu) mahallesi sınırlarını yeniden düzenleyerek, Orduzu ve Arslantepe isimleri ile yeni mahallelerinin kurulması ile ilgili meclis kararını oy çokluğu ile iptal ederek, tekrar tek mahalle olarak Orduzu mahallesi adı ile kalmasına karar verildi.

Battalgazi Belediye Meclisi, Eylül ayı olağan toplantısını 2 Eylül Cuma günü saat: 15.00’de Battalgazi Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirecek.

Bu haber 107 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Gürkan ve Vali Şahin’den Yeni Malatyaspor’a Hayırlı Olsun Ziyareti
Başkan Gürkan ve Vali Şahin’den Yeni Malatyaspor’a Hayırlı...
“13 Farklı Branştaki Yaz Spor Okullarımızı Açıyoruz”
“13 Farklı Branştaki Yaz Spor Okullarımızı Açıyoruz”