Reklam
  • Reklam
BATTALGAZİ BELEDİYESİ’NDEN YAPILANDIRMA HATIRLATMASI

BATTALGAZİ BELEDİYESİ’NDEN YAPILANDIRMA HATIRLATMASI

Vergi ödemelerinin bir vatandaşlık görevi olduğunu hatırlatan Battalgazi Belediyesi, 31 Ocak 2021 Pazar günü sona erecek vergi, borç ve ceza yapılandırmasından faydalanmaları için vergi mükellefi vatandaşlara çağrıda bulundu.

26 Ocak 2021 - 14:54

 Battalgazi Belediyesi, Mali Hizmetler Müdürlüğü, 7256 sayılı vergi affı kapsamında Belediye’ye borcu bulunan vatandaşların yapılandırmadan yararlanabilmesi için bir hatırlatmada bulundu ve yapılandırmada son haftaya girildiğinin altını çizdi. Mükellefler, yapılandırma işlemlerini 31 Ocak Pazar gününe kadar gerçekleştirilebilecek. Yapılandırma işlemlerine başvurmak isteyen vatandaşlar, Battalgazi Belediyesi hizmet binası ve Vilayet parkı yanındaki ek hizmet binası veya www.battalgazi.bel.tr e-belediye uygulaması üzerinden başvuruda bulunurken, Battalgazi Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü tarafından vatandaşların bu yapılandırmadan yararlanabilmesi için son haftaya girildiğinin hatırlatması yapıldı. Belediye’ye borcu bulunan vatandaşların yapılandırma kapsamında 31 Ocak Pazar gününe kadar başvuru yapmaları halinde peşin ödemede yüzde 90 oranında gecikme zammı affı ve 18 aya varan taksitlendirme imkanı sağladığı ve yapılandırma yapacak vatandaşların işlemlerini son güne bırakmamaları belirtildi.

YAPILANDIRMADA SON GÜN 31 OCAK 2021

Belediye borçlarının yapılandırması için son haftaya girildi. 31 Ağustos 2020 tarihinden önceki borçlar yapılandırma kapsamında yer alırken, mükelleflere borçlarını peşin ödeme ve taksitlendirme olmak üzere iki seçenek sunuluyor. Peşin ödemeyi tercih eden kişi ve kuruluşların ödemelerini 30 Ocak 2021 tarihine kadar yapmaları gerekiyor.

Ödemeler Battalgazi Belediyesi hizmet binası ve Vilayet parkı yanındaki ek hizmet binasındaki veznelere yapılabileceği gibi www.battalgazi.bel.tr e-belediye uygulaması adresinden de gerçekleştirilebilecek.

Reklam
Bu haber 130 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
“Hep Birlikte İnandık, Hep Birlikte Başaracağız”
“Hep Birlikte İnandık, Hep Birlikte Başaracağız”
   Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce Yapılan Çalışmalarda..
   Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce Yapılan...