• Reklam
Başkan Kayda, Türkiye şampiyonunu ağırladı

Başkan Kayda, Türkiye şampiyonunu ağırladı

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Özel Sporcular Cimnastik Türkiye Şampiyonası'nda Türkiye şampiyonu olan Özgür Sert'i makamında ağırladı. Ziyarette Sert, sevincini Başkan Kayda...

02 Ağustos 2018 - 16:53 - Güncelleme: 02 Ağustos 2018 - 16:54

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Özel Sporcular Cimnastik Türkiye Şampiyonası'nda Türkiye şampiyonu olan Özgür Sert'i makamında ağırladı. Ziyarette Sert, sevincini Başkan Kayda ile paylaştı.
Haziran ayında İzmir'de gerçekleştirilen Özel Sporcular Türkiye Şampiyonası'nda 16-21 yaş kategorisinde şampiyon olan Salihli Özel Eğitim Uygulama Okulu öğrencisi Özgür Sert, Salihli Belediyesi Spor İşleri Müdürü Uğur Kocagöz, 1922 Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Muammer Özkan ile yöneticiler Halil Topçu, Mehmet Ova, Cengiz Yılmaz, Hüseyin Kurt, Selma Yılmaz ile birlikte Belediye Başkanı Zeki Kayda'yı ziyaret etti. Ziyarette Sert, başarı hikayesini Başkan Kayda'ya anlattı.
Bu başarının gurur verici olduğunu ifade eden Başkan Kayda, Özel Sporcu Özgür Sert'i tebrik ederek, yetişmesinde emeği geçen öğretmenlerine teşekkür etti.

Reklam
Kaynak: İHA
Bu haber 457 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MTÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi Kuruldu
MTÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi Kuruldu
Yeşilyurt Bekediyesi ( Kovid-19 ) Salgınına Karşı Önlemlerini Yoğunlaştırdı
Yeşilyurt Bekediyesi ( Kovid-19 ) Salgınına Karşı Önlemlerini...