Reklam
  • Reklam
AK Parti Ortahisar’da yerel seçimlerin startını verdi

AK Parti Ortahisar'da yerel seçimlerin startını verdi

AK Parti Ortahisar İlçe Başkanlığı, 24 Haziran Seçimlerinin ardından teşkilat mensuplarını yemekte bir araya getirdi. AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altunbaş, yemekte Mahalli...

29 Haziran 2018 - 11:17 - Güncelleme: 29 Haziran 2018 - 11:19

AK Parti Ortahisar İlçe Başkanlığı, 24 Haziran Seçimlerinin ardından teşkilat mensuplarını yemekte bir araya getirdi. AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altunbaş, yemekte Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin startını verdi.
AK Parti Ortahisar İlçe Başkanlığının organize ettiği yemeğe, AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altunbaş ile birlikte AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, AK Parti Trabzon Milletvekilleri Adnan Günnar ve Salih Cora, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Selçuk Çebi, AK Parti Ortahisar Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Ortahisar Gençlik ve Kadın Kolları ve AK Parti Ortahisar Mahalle Başkanları katıldı.
Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altunbaş, yemekte teşkilat mensuplarına yönelik bir konuşma yaptı. Konuşmasında, Ortahisar'ın her seçimde olduğu gibi Türkiye ortalamasının üzerinde olduğunu söyleyen Altunbaş, "24 Haziran seçimlerini geride bıraktık. Ortahisar Teşkilatı seçimlerin yine en iyi ve en çok çalışan teşkilatı olmuştur. Cumhurbaşkanımızı ilk turda Türkiye Cumhuriyeti'nin 1. Başkanı, AK Parti'yi de birinci parti seçme başarısını gösterdik. Ortahisar ilçesi olarak her zaman olduğu gibi Türkiye ortalamasının üzerinde bir oy oranı ile desteğini sandıkta göstermiştir. Süreç içerisinde gayret sarf eden, özveri ile çalışan tüm arkadaşlarımıza yürekten teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.
Teşkilatları ilerisi için uyararak bir takım tavsiyelerde bulunan Altunbaş, Mahalli İdareler Genel Seçimlerine değinerek şunları söyledi:
"AK Parti olarak Türkiye genelinde oy oranlarında yaşadığımız düşüşü telafi etmek ve çıtayı her zaman olduğundan daha yükseğe çıkarmak için çok çalışmalıyız. Teşkilattaki herkes şahsi menfaatleri ve bireysel beklentileri bir kenara bırakıp fitne ve fesattan uzak duracak. Önümüzde çok önemli 'yerel seçimler' var ve herkes tüm enerjisiyle bu seçimlere hazırlanmalıdır. Bu günden sonra yerel seçimlerin startını da vermiş bulunuyoruz. Herkes aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürecek. AK Parti hizmet partisidir. Vatandaşımızın yardımına ve hizmetine koşacak ve kutlu davamıza sahip çıkmaya devam edeceğiz"
Yemek, çekilen toplu hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Kaynak: İHA
Bu haber 520 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
YEŞİLYURT BELEDİYESİ FUTBOL OKULU, SOSYAL İZOLASYON KURALLARINA GÖRE HİZMET VERİYOR
YEŞİLYURT BELEDİYESİ FUTBOL OKULU, SOSYAL İZOLASYON KURALLARINA...
YEŞİLYURT BELEDİYE BAŞKANI MEHMET ÇINAR’DAN ŞEHİT AİLELERİNE BAYRAM ZİYARETİ
YEŞİLYURT BELEDİYE BAŞKANI MEHMET ÇINAR’DAN ŞEHİT...