Reklam
  • Reklam
Turizm camiası Antalyaspor için atağa geçiyor

Turizm camiası Antalyaspor için atağa geçiyor

Antalya turizm sektörünün önde gelen isimleriyle bir araya gelen Antalyaspor yönetimi, turizmcilerden "Antalyaspor'a Tam Destek" sözü aldı.Antalyaspor Başkanı Cihan Bulut ve Antalyaspor...

02 Ağustos 2018 - 16:53 - Güncelleme: 02 Ağustos 2018 - 16:55

Antalya turizm sektörünün önde gelen isimleriyle bir araya gelen Antalyaspor yönetimi, turizmcilerden "Antalyaspor'a Tam Destek" sözü aldı.
Antalyaspor Başkanı Cihan Bulut ve Antalyaspor Yönetim Kurulu Üyeleri, dün akşam TÜROFED Başkanı Osman Ayık, AKTOB Başkanı Erkan Yağcı, AKTOB Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Ali Ceylan, MATSOB Başkanı Cengiz Haydar Barut ve L'oceanica Beach Resort'ün sahibi Mustafa Kılıç ile bir araya geldi. Toplantıda, mali anlamda süregelen olaylar nedeniyle sıkıntılı bir dönemden geçen Antalyaspor'un bu süreci en kısa sürede atlatabilmesi amacıyla turizm sektörünün nasıl destek olabileceği, hangi faaliyetlerde bulunabileceği konuşuldu.
Antalyaspor Başkanı Cihan Bulut, güçlü bir Antalyaspor'un, turizmin de itici gücü olacağının altını çizerek, son dönemde yaşanan sıkıntılı sürecin atlatılmasında turizm camiasından maddi ve manevi destek istedi. Cihan Bulut, "Antalyaspor, şehrimizin en önemli ortak değeridir, Antalyaspor'un sahip olduğu Atilla Vehbi Konuk Tesisleri, Avrupa'nın en iyi birkaç tesisinden biridir. Böyle bir tesise ve alt yapıya sahip, bünyesinde birçok turizm tesisini barındıran bir şehrin takımı olan Antalyaspor'un, futbolda daha iyi yerlerde olması gerekir" şeklinde konuştu.

"Şehrin ortak değeri"
Toplantıya katılan turizm sektörü temsilcileri de, başarılı bir Antalyaspor'un, Antalya'nın tanıtımına çok önemli katkısı olacağını ve zaman içinde turizm için de itici güç haline geleceğini vurgulayıp, Antalya'nın en önemli markası olan Antalyaspor'a ve Antalyaspor yönetimine maddi manevi 'Tam Destek' sloganıyla önümüzdeki birkaç gün içinde yapacakları girişimlerle, Antalyaspor'a her konuda ve her mecrada destek kampanyası başlatma sözü verdi.
Ayrıca, 2018 - 2019 sezonunda Antalyaspor'un evinde oynayacağı ilk maç olan Konyaspor karşılaşması öncesinde, turizm sektörü temsilcileri ve otelcilerle Antalyaspor futbolcu ve yöneticilerin bir moral yemeğinde bir araya gelmesi kararlaştırıldı.

Reklam
Kaynak: İHA
Bu haber 520 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Battalgazi Belediye Başkanı Güder, İspendere İçmeleri’nde İncelemelerde Bulundu
Battalgazi Belediye Başkanı Güder, İspendere İçmeleri’nde...
YEŞİLYURT BELEDİYESİ, BUĞDAY PAZARINDAKİ SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATTI
YEŞİLYURT BELEDİYESİ, BUĞDAY PAZARINDAKİ SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ...