Reklam
  • Reklam
TSO MALATYA KADIN VE GENÇ GİRİŞİMCİLER SEÇİMLERİNİ MiMAR...

TSO MALATYA KADIN VE GENÇ GİRİŞİMCİLER SEÇİMLERİNİ MiMAR HiLAL ACI KAZANDI

TSO MALATYA KADIN VE GENÇ GİRİŞİMCİLER SEÇİMLERİNİ MiMAR HiLAL ACI KAZANDI

28 Şubat 2019 - 19:31

MALATYA KADIN VE GENÇ GİRİŞİMCİLER SEÇİMLERİ YAPILDITOBB Koordinasyonunda, Oda ve Borsalarda, TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu ve TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Üyeliği seçimleri bugün yapıldı.

Türkiye’de girişimciliğin özendirilmesi ve girişimcilik kültürünün gelişmesine öncülük etmek amacıyla Odalar ve Borsalar bünyesinde faaliyetlerini yürüten, Türkiye’nin en büyük girişimci ağı TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulları ile TOBB İl Genç Girişimciler Kurulları İcra Komitesi Üyeleri bugün yapılan seçimle belirlendi.

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından bugün sabah 10.00 itibari ile başlayan oy kullanma işlemi saat 16.00’da sandıkların kapanması ile sona erdi.

İl Kadın Girişimciler Kurullu için iki listenin yarıştığı seçimde 33 kadın girişimci oy kullandı. 23 oy ile seçimi Mimar Hilal Acı’nın listesi kazandı.

İl Genç Girişimciler seçimi ise tek liste halinde yapıldı. 37 genç ismin oy kullandığı seçimde Harun Paşahan ipi göğüsleyen isim oldu.

TOBB tarafından belirlenen seçim takvimine göre Mart ayının ilk haftasında İcra Komitesi üyelerinin oyları ile 81 ilde TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu ve TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu yeni başkanları seçilecek.

Reklam
Bu haber 453 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BAŞKAN GÜDER, MUHTARLARLA İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ
BAŞKAN GÜDER, MUHTARLARLA İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ
İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. KIZILAY, BAŞKAN GÜDER’İ ZİYARET ETTİ
İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. KIZILAY, BAŞKAN...