Reklam
  • Reklam
Salköprü Semt Konağı’nı ziyaret eden Başkan Gürkan,
Reklam

Salköprü Semt Konağı’nı ziyaret eden Başkan Gürkan,

19 Aralık 2021 - 09:56


ÇOCUKLARIMIZA MEMLEKETİMİZİN DEĞERLERİNİ ÖĞRETMEMİZ LAZIM

 

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı bünyesinde hizmet vermekte olan Salköprü Semt Konağı’nda Anasınıfı Öğrencileri tarafından hazırlanan Yerli Malı Haftası etkinliğine katıldı.

Minik öğrencilerle bir araya gelen Başkan Gürkan, “Çocuklarımıza bugünden bu memleketin değerlerini öğretmemiz lazım. Ailelerini, vatanlarını, milletlerini, bayraklarını sevmeleri gerektiğini öğretmemiz lazım. Çünkü çocuklarımız öğretmenlerini rol model olarak almaktalar. Bundan dolayıdır ki çocuklarımızı en iyi şekilde yarınlara hazırlamalıyız. Yerli Malı Haftası etkinliğini düzenleyen çocuklarımıza bu güzel davranışlarından dolayı teşekkür ediyorum. Çocuklarımızın Yerli Malı Haftalarını kutluyorum” dedi.

Başkan Gürkan daha sonra Salköprü Semt Konağı’nda üniversite sınavına hazırlanan öğrencileri de ziyaret ederek, bir süre sohbet etti. Salköprü Semt Konağı’nda üniversite sınavına hazırlanan 160 öğrenciye tavsiyelerde bulundu. Öğretmenlerle de bir araya gelen Başkan Gürkan, özverili çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür etti. 

Öğrencilerden Başkan Gürkan’a teşekkür

Üniversite sınavlarına hazırlanan öğrenciler Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a kendilerine böyle bir imkan sağladığı için teşekkür ettiler. 

Reklam
Bu haber 446 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BAŞKAN ÇINAR’DAN 10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA GÜNÜ VE ATATÜRK HAFTASI MESAJI;
BAŞKAN ÇINAR’DAN 10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA GÜNÜ VE ATATÜRK...
KOM Şube Müdürlüğü görevlilerince ..
KOM Şube Müdürlüğü görevlilerince ..