Reklam
  • Reklam
Onemore Painless Sağlık bandı nedir ? Nasıl Kullanılır ?

Onemore Painless Sağlık bandı nedir ? Nasıl Kullanılır ?

02 Ocak 2020 - 16:04 - Güncelleme: 02 Ocak 2020 - 16:30

Onemore ağrı bandları uzak doğu tıbbına ve modern ilaç aktarımı yöntemlerine dayanan özellikleri ile ağrılarınızı gidermeye yardımcı olacak.

Onemore Painless Sağlık bandı nedir?

Onemore bandları Amerika'da FDA tarafından 1. sınıf bir tıbbi cihazlar kapsamında kategori edilen , düzenli kullanımda tedavi edici ve muhteşem sonuçlar alınan bantlardır.

Vücudun ağrı problemi çeken bölgelerine direk uygulanarak rahatlama sağlar.

İçeriğinde Kore kızıl ginsengi, germanyum ve deniz fitoplanktonları gibi doğal bileşenler bulunur. Transdermal yöntemi ile vücudun ağrıyan bölgelerine direkt olarak bu genel ağrı giderici bileşenler verilir ve vücut ısısını ve enerjisini kullanarak hızlı rahatlamaya yardımcı olur. Tamamen doğal bileşenlerden oluştuğu ve ağız yolu ile alınmak yerine düşük miktarda direk ilgili bölgeye uygulandığı için günlük kullanıma uygundur.

Nasıl çalışır?

Onemore içinde Kore Kırmızı Ginsengi, deniz fitoplanktonları, çeşitli mineraller ve germanyum elementi bulunmaktadır. Bantın üst yüzeyinde bulunan germanyum vücut ısısının etkisi ile derinizden geçer ve yakının uygulandığı bölgeden başlayıp zamanla tüm vücudunuza yayılan ateş düşürücü bir tepki oluşmasına neden olur.

Nasıl Kullanılır?

Her yaş için ve günlük kullanıma uygundur. Ağrı olan bölgeyi temizleyin,aşırı tüy var ise tüyleri alın. Eklem ve hareket eden bölgelere gelmediğine emin olun ve yapıştırıp bir süre ovalayın. Islanmadığı sürece 48 saat kalabilir. Günlük kıyafetinizin içinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

One More Malatya Ayyıldız Team Genel Koordinatör Serap Durmaz vermiş olduğu demeçte 
" Kaliteli bir Hayat için Biz Her Zaman Yanınızdayız" dedi.

Reklam
Bu haber 1601 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ercan Dağdeviren Kimdir ?
Ercan Dağdeviren Kimdir ?
Canbay Ailesinin  Acı Günü
Canbay Ailesinin Acı Günü