Reklam
  • Reklam
Necati Çobanoğlu Kimdir ?

Necati Çobanoğlu Kimdir ?

Necati Çobanoğlu Kimdir ?

19 Mayıs 2018 - 13:53


1975 yılında Malatya’nın Akçadağ ilçesinde doğdu. İlkokulu Akçadağ’da, ortaokulu Battalgazi’de, liseyi

ise Malatya Kubilay Lisesinde tamamladı. Üniversite eğitimine 1995 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Burdur Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünde başladı. 1999 yılında buradan mezun oldu.

2013 yılında Sınıf Öğretmenliği alanında yüksek lisansını tamamladı. Aynı yıl başladığı Eğitim Yönetimi, Teftişi, Planlaması ve Ekonomisi alanındaki Doktora eğitimi devam etmektedir.

1999 yılında Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde başladığı öğretmenlik mesleğinde Malatya’nın Pütürge, Arguvan, Hekimhan ve Yeşilyurt ilçelerinde 10 yıl öğretmenlik, 7 yıl okul müdürlüğü yaptı.

2016 yılının Ocak ayında Yeşilyurt Belediyesine Strateji Geliştirme Müdürü olarak atandı. 24 Mayıs 2016 tarihinde ilk genel kurulunu yapan Yeşilyurt Kent Konseyinin kuruluşunda görev aldı. 12 Temmuz 2016 tarihinde Yeşilyurt Kent Konseyi Yürütme Kurulu tarafından Yeşilyurt Kent Konseyi Genel Sekreteri olarak atandı. 2 yıl sonra 2018 yılı Mayıs ayında ise Malatya Büyükşehir Kent Konseyi Genel Sekreteri olarak atandı. Halen bu görevini sürdürmektedir.

Evli ve 3 çocuk babasıdır.


Reklam
Bu haber 2486 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BATTALGAZİ BELEDİYESİ'NDEN ÇEVRE BİLİNCİ İÇİN ÖDÜLLÜ YARIŞMA
BATTALGAZİ BELEDİYESİ'NDEN ÇEVRE BİLİNCİ İÇİN ÖDÜLLÜ...
BATTALGAZİ BELEDİYESİ YİNE ÖNCÜ OLDU
BATTALGAZİ BELEDİYESİ YİNE ÖNCÜ OLDU