Reklam
  • Reklam
MAFSAD ŞANLIURFA’DA FOTOĞRAF SERGİSİ AÇTI

MAFSAD ŞANLIURFA’DA FOTOĞRAF SERGİSİ AÇTI

MAFSAD ŞANLIURFA’DA FOTOĞRAF SERGİSİ AÇTI

16 Aralık 2019 - 16:03

MAFSAD ŞANLIURFA’DA FOTOĞRAF SERGİSİ AÇTI

Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Başkanlığınca Yerel STK’lar Hibe Programı kapsamında desteklenen, Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği (MAFSAD) tarafından yürütülen Come and Join Us/Gel Katıl Bize Projesi çerçevesinde Şanlıurfa’da ‘Doğa bize kalsın’ temalı fotoğraf sergisi açıldı.

Serginin açılışına Elbirliği Derneği Başkanı Handan Karataş, Eğitimci Yazar Mehmet Sarmış, Urfa Fotoğraf Sanatçıları Derneği Başkanı Bünyamin Çadırcı, Eyyübiye Belediye Meclis Üyesi Abdulkadir Akbaş ve Şanlıurfa Sivil Toplum Kuruluşları İnsani Yardım Platformundan Yusuf Mert, Suriyeli Öğretmenler Sendikası Başkanı Hasan Elberri ve MAFSAD’ı temsilen Başkan Yardımcısı Yılmaz Konuk katıldı.

Şanlıurfa İli Kültür Eğitim Sanat ve Araştırma Vakfı-ŞURKAV Sergi Salonunda açılan sergide gençlerin ve MAFSAD üyelerinin çekmiş olduğu fotoğraflar yer alıyor. MAFSAD Başkan Yardımcısı Yılmaz Konuk yapmış olduğu açıklamada proje kapsamında gençlerin çektiği fotoğraflarla, İnsanın doğa ve çevrede verdiği zararları anlatmaya çalıştıklarını, suyun canlılar için ne kadar önemli olduğuna dikkat çekerek bu konuda farkındalık yaratmak istediklerini belirtti.

Reklam
Bu haber 380 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ercan Dağdeviren Kimdir ?
Ercan Dağdeviren Kimdir ?
Canbay Ailesinin  Acı Günü
Canbay Ailesinin Acı Günü