Reklam
  • Reklam
Kraliyet’in düğün hediyesi satışa çıkarıldı

Kraliyet'in düğün hediyesi satışa çıkarıldı

Prince Harry ve Meghan Markle'in düğün hediyesi çantası e-Bay internet sitesinde satışa çıkarıldı.Dünyanın merakla beklediği Kraliyet düğünü, dünyanın hemen hemen her yerinden...

24 Mayıs 2018 - 00:16 - Güncelleme: 24 Mayıs 2018 - 00:17

Prince Harry ve Meghan Markle'in düğün hediyesi çantası e-Bay internet sitesinde satışa çıkarıldı.
Dünyanın merakla beklediği Kraliyet düğünü, dünyanın hemen hemen her yerinden milyonlarca kişinin izlediği törenle geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirildi. Düğüne ilişkin detaylar törenin ardından ortaya çıkarken, düğün töreninde katılımcılara takdim edilen düğün hediyeleri internet üzerinden satışa çıkarıldı. Çiftin özel gününde verilen hediye çantalarını açık arttırmayla büyük rakamlara satıldı. Prens Harry ve Meghan Markle'nin düğününe katılan bazı davetliler eBay'de hediye çantalarını satışa çıkararak 193 bin TL kazandı.
Hediye çantasını satan 25 kişiden biri olan insan kaynakları sorumlusu Claire Oliver'ın Harry ve Meghan'ın "Hoş geldin" mektubu ve çantasını satarak 138 bin TL kazandığı söyleniyor. Çantanın içinde kurabiye, anma mıknatısı, Windsor Castle suyu, büyük bir çikolata madalyonu bulunuyor.
Satıcılardan biri ürünleri "İngiltere ve kraliyet ailesi için ve çok bu özel günü kutlamak için tarihi ve hatıralık bir parça satın al" diyerek satışa sunuyor.

Reklam
Kaynak: İHA
Bu haber 852 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BATTALGAZİ BELEDİYESİ'NDEN ÇEVRE BİLİNCİ İÇİN ÖDÜLLÜ YARIŞMA
BATTALGAZİ BELEDİYESİ'NDEN ÇEVRE BİLİNCİ İÇİN ÖDÜLLÜ...
BATTALGAZİ BELEDİYESİ YİNE ÖNCÜ OLDU
BATTALGAZİ BELEDİYESİ YİNE ÖNCÜ OLDU