Reklam
  • Reklam
Kepez’de takım ruhu gelişiyor

Kepez'de takım ruhu gelişiyor

Kepez Belediyesi Yaz Spor Okulu'ndaki eğitimler ile çocuklar ve gençler takım ruhunun inceliklerini öğreniyor.Futbol, voleybol, basketbol, su topu gibi takım oyunlarının incelikleri;...

02 Eylül 2018 - 10:46 - Güncelleme: 02 Eylül 2018 - 10:47

Kepez Belediyesi Yaz Spor Okulu'ndaki eğitimler ile çocuklar ve gençler takım ruhunun inceliklerini öğreniyor.
Futbol, voleybol, basketbol, su topu gibi takım oyunlarının incelikleri; teknik ve pratikte olması gerekenler uzman eğitmenler tarafından Kepez Belediyesi Yaz Spor Okulu'nda gösteriliyor. Takım oyunları sayesinde dayanışma, paylaşma, iletişim becerileri gelişen çocuklar ve gençler; ortak amaçlar için mücadele etmeyi, birlik ve beraberlik bilinci edinerek amaçlarına hızlı ve başarılı şekilde ulaşmayı öğreniyor.

Yetenekli çocuklar kulüp alt yapısına alınıyor
Geleceğin sporcularını yetiştirdiklerini söyleyen Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu; "Spor branşlarımızın her birinde uzman kadromuzla çocuklarımızın sporda başarılı olması ve geleceğe emin adımlarla ilerlemesi için çalışıyoruz. Çocuklar ve gençler, takım sporunda bir bütün olarak hareket etmeyi ve bireysel becerilerini takımla birlikte nasıl kullanabileceklerini öğreniyor. Burada aldıkları eğitim sonucunda yetenekli çocuklar kulübümüz alt yapısında yer alma şansı yakalıyor" dedi.

Reklam
Kaynak: İHA
Bu haber 445 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Battalgazi Belediye Başkanı Güder, İspendere İçmeleri’nde İncelemelerde Bulundu
Battalgazi Belediye Başkanı Güder, İspendere İçmeleri’nde...
YEŞİLYURT BELEDİYESİ, BUĞDAY PAZARINDAKİ SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATTI
YEŞİLYURT BELEDİYESİ, BUĞDAY PAZARINDAKİ SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ...