Reklam
  • Reklam
Kensington Sarayı doğruladı: "Meghan Markle’ın babası...

Kensington Sarayı doğruladı: "Meghan Markle'ın babası düğüne katılmayacak"

İngiliz Kraliyet ailesinin heyecanını yaşadığı Prens Harry-Meghan Markle'ın düğününe günler kala, Kensington Sarayı merakla beklenen düğüne Meghan Markle'ın babasının...

17 Mayıs 2018 - 23:42 - Güncelleme: 17 Mayıs 2018 - 23:44

İngiliz Kraliyet ailesinin heyecanını yaşadığı Prens Harry-Meghan Markle'ın düğününe günler kala, Kensington Sarayı merakla beklenen düğüne Meghan Markle'ın babasının katılmayacağını duyurdu.
İngiliz Kraliyet ailesinin merakla beklenen düğünü öncesinde açıklamalar gelmeye devam ediyor. Son günlerde, Prens Harry ile cumartesi günü hayatını birleştirecek olan Meghan Markle'ın babası Thomas Markle'ın kızının düğününde olup olmayacağı konusunda dedikodular çıkmıştı. Meghan Markle dedikodulara bugün yaptığı açıklama ise son noktayı koydu. Markle, babasının geçirdiği kalp ameliyatı nedeniyle için düğüne katılmayacağını doğruladı.
Kensington Sarayı'ndan yaptığı resmi açıklamada "Üzgünüm, babam düğünümüze katılamayacak. Babamla her zaman ilgilendim ve umarım sağlığına odaklanması gereken alanı bulabilir. Bize destek mesajı gönderen herkese teşekkürlerimi sunuyorum" ifadelerini kullandı.
Pazartesi günü ABD'nin ünlü haber sitesine kızının düğününe katılmayacağını açıklayan baba Markle, Salı günü kararını değiştirip katılacağını ifade etmişti. Dün ameliyat olan Thomas Markle, ilk kez Kraliçe Elizabeth ve Edinburgh Dükü Prens Philip ile birlikte Prens Harry ile buluşacaktı.
Meghan Markle'in babasının yokluğunda düğüne kiminle giriş yapacağı merak konusu.

Reklam
Kaynak: İHA
Bu haber 787 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BATTALGAZİ BELEDİYESİ'NDEN ÇEVRE BİLİNCİ İÇİN ÖDÜLLÜ YARIŞMA
BATTALGAZİ BELEDİYESİ'NDEN ÇEVRE BİLİNCİ İÇİN ÖDÜLLÜ...
BATTALGAZİ BELEDİYESİ YİNE ÖNCÜ OLDU
BATTALGAZİ BELEDİYESİ YİNE ÖNCÜ OLDU