• Reklam

Sosyal Medya Danışmanlık

Firma Yetkilisi : Mehmet Akkaya

GSM: 5413959734

EMail: [email protected]

Sosyal Medya Uzmanı Kimdir ? Kişisel ve Kurumsal  ( İnstagram, Facebook, Twitter, Youtube, Forum, Blog vb..... )  işletme niteliği taşıyan marka ve kullanıcı  hesaplarına  yüksek bütçelerle para harcıyarak gösterdikleri çabayı , üretilen fikirler ve  stratejik adımlar ile dijital ortamda monitoring tekniği ile rapor sunarak düşük bütçeler ile etileşim sağlayan   kişilere Sosyal Medya Uzmanı denir.Sosyal Medya Uzmanı Ne İş Yapar ?1-)Müşterilerin sosyal ağ sayfalarının yönetimi  konsunda "Uzman" kişilerle koordinasyonu sağlıyoruz.
2-)Düzenli olarak sosyal  ağların güçlenmesini ve güncellenmesini gerçekleştiriyoruz.
3-)Etkili paylaşımlar yaparak müşterilerin algısını güçlendirecek ilgi çekecek tasarımlar yapıyoruz.
4-)Hitap ettiği kişilere ve topluluğa özel indirimler , kampanyalar ve etkinlikler düzenliyoruz.
5-)Gerekirse markaların hedef kitlesi ile birebir konuşuyoruz,.
6-)Müşteri odaklı görüşmeler sağlıyoruz. ( Arz ve Talep doğrultusunda  işletmelere fikirler sunmak)
7-)Sektör bazında etkili kullanım teknikleri ile sosyal medyada nasıl kazanç  sağlıyacakları konusunda   bilgi aktarımı sağlıyoruz.
8-)Raporlama tekniği ile oluşan aksaklık ve iş verimliliği düşüşü konusunda  ortadaki problemi uzmanlarımız sayesinde kısa sürede çözüm odaklı fikirler  üretiyoruz.
9-)Sektörde ne yapacağını bilemeyen işletme sahiplerine   yol gösteriyoruz.
10-)İşletmenin tanıtımı konusunda ( resim , video , canlı yayın vb..) iç ve dış mekan çekimleri yaparak ulaşabileceği kitle sayısını artırıyoruz.
11-)İşletmenin sanal ortamda yer bildirimini ( googlemaps ) ile sağlıyoruz.
İşletmenizin  sanal ortamda yoltarifini "konum bilgilerini "  uzman kişiler ile sağlıyoruz. ( Müşterilerinizin işletmenize daha kolay ulaşmasını sağlıyoruz.)
12-)Foursquare , Swarm  , Zenly , Yelp , vb.. programlar ile Check'ın uygulaması ile işletmenizi ön plana çıkarıyoruz.
13-)Check'ın programları ile işletmenizde sergilemiş olduğunuz  ürün ve hizmetleri görsel ( Resim , Video , Afiş  ) olarak  tanıtım konusunda bilgiler paylaşıyoruz.
14-)Kısa zamanda az bütçe ile etkili işler çıkarmaya gayret gösteriyoruz.
15-)Kısacası dijital platformda markaların Sosyal Medya'da sesini oluşturuyoruz. SEO Nedir ?  İnternet ortamda web girişimcilerinin dünyanın en gelişmiş yazılımları karşısında var olma çabası diyebiliriz. İşletmenizi  ön plana çıkmak için yapılan bu hizmet belirli bir algoritma ve sistem üzerinden  hit olarak adlandırdığımız "Ulaşılabilinen sanal etkileşim"  ile önceden belirlemiş olduğunuz anahtar kelimeler doğrultusunda  kullanıcıların arama motorlarına yazdıkları kelimeleri eşleştirerek öncelik sırasını size sunmasıdır.SEO Çalışmasını Nasıl Sağlayabilirim ?SEO çalışması yapılmadan önce işletmelere "SEO" hakkında detaylı bilgi aktarımı sağlanır. İşletmelerin talebi doğrultusunda işletmeyi anlatacak  algısı yüksek anahtar kelimeler  seçilmelidir. 
1-)Arama motorları üzerinden , "Goole , YAHOO , Yandex , Bing , ASK , WOW  vb.. " işletmenize özel belirlediğimiz konular doğrultusunda ( Örn; Tekstil , Caffe , Kahvaltı , Nargile , vb.. ) anahtar kelimeler ile arama motorlarında öncelik olarak işletmenizin bilgilerini görmenizi sağlıyoruz.
2-) İşletmenin sağlamış  olduğu hizmet veya  ürünleri tanıtacak makaleler yazarak arama motorlarında algoritma sıralamasında öncelik sahibi olmanız konusunda çalışmalar sağlanır.
Not : SEO Algoritma ve Sistem çalışmalarını anlaşmalı hizmet aldığımız firmalar üzerinden sağlamaktayız. SEO çalışmaları için firmanın belirlemiş olduğu ödeme şekli olan  ( $ veya € ) üzerinden sizlere fiyat  bilgisi aktarımı sağlamaktayız.


Firma'ya Mesaj Gönder


Bu firma 11280 defa görüntülenmiştir.