Reklam
  • Reklam
Edis, Aliağalıları coşturdu

Edis, Aliağalıları coşturdu

Şarkıları ile kısa sürede milyonların kalbinde taht kuran yeni neslin tartışmasız en çok konuşulan ismi Edis, Aliağa Belediyesinin 'Yaz Konserleri'nde kapsamında Avcı Ramadan Çocuk...

19 Ağustos 2018 - 14:23 - Güncelleme: 19 Ağustos 2018 - 14:25

Şarkıları ile kısa sürede milyonların kalbinde taht kuran yeni neslin tartışmasız en çok konuşulan ismi Edis, Aliağa Belediyesinin 'Yaz Konserleri'nde kapsamında Avcı Ramadan Çocuk Oyun ve Rekreasyon Alanı'nda sahne aldı.

Maviyle yeşilin kucaklaştığı 72 dönümlük Avcı Ramadan Çocuk Oyun ve Rekreasyon Alanı'nda sahne alan Edis, birbirinden güzel şarkılarını Aliağalılar için söyledi. Genç şarkıcıyı dinlemek isteyen binlerce Aliağalı konser alanına akın etti. Sahnedeki bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi ile beğeni toplayan Edis, yaklaşık 2 saat süren konserine "Olmamış mı", "Benim Ol", "Çok, Çok", "Dudak", "An", "Yalan" gibi hit olmuş parçalarını hayranları için söyledi. Sahnede 21 parça seslendiren ünlü şarkıcı, sesiyle olduğu kadar danslarıyla da Aliağalılara unutulmaz bir gece yaşattı. Sahneye dört dansçısıyla birlikte çıkan Edis, sergilediği koreografiler ile alkış yağmuruna tutuldu. Konseri izlemeye gelenler telefonları ile yaptıkları video çekimi ve fotoğraf kareleriyle anı ölümsüzleştirmeyi de ihmal etmedi.

Konserin son bölümünde sahneye davet edilen Aliağa Belediye Sosyal, Kültürel ve İdari İşler Müdürü Ali Osman Karatekin ünlü şarkıcıya yaz konserlerine katılımlarından ötürü teşekkür ederek hediye takdim etti. Son olarak "Çok, Çok" şarkısını seslendiren Edis, hayranlarının tezahüratları ile sahneden ayrıldı.

Kaynak: İHA
Bu haber 544 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
YEŞİLYURT BELEDİYESİ FUTBOL OKULU, SOSYAL İZOLASYON KURALLARINA GÖRE HİZMET VERİYOR
YEŞİLYURT BELEDİYESİ FUTBOL OKULU, SOSYAL İZOLASYON KURALLARINA...
YEŞİLYURT BELEDİYE BAŞKANI MEHMET ÇINAR’DAN ŞEHİT AİLELERİNE BAYRAM ZİYARETİ
YEŞİLYURT BELEDİYE BAŞKANI MEHMET ÇINAR’DAN ŞEHİT...