Reklam
  • Reklam
Avrupa 3.süne Başkan Bahçavan’dan altın

Avrupa 3.süne Başkan Bahçavan'dan altın

Dursunbey Belediyespor güreş branşında yetişen Oktay Güngör İtalya'nın Roma kentinde yapılan Avrupa gençler serbest şampiyonasında Avrupa üçüncüsü oldu. Başarılı sporcuyu...

15 Ağustos 2018 - 18:31 - Güncelleme: 15 Ağustos 2018 - 18:32

Dursunbey Belediyespor güreş branşında yetişen Oktay Güngör İtalya'nın Roma kentinde yapılan Avrupa gençler serbest şampiyonasında Avrupa üçüncüsü oldu. Başarılı sporcuyu Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan altın ile ödüllendirdi.
5 Ağustos tarihinde İtalya'nın Roma şehrinde düzenlenen Avrupa Gençler serbest güreş şampiyonasında mücadele eden Oktay Güngör büyük bir başarıya imza atarak Avrupa üçüncülüğünü elde etti. Dursunbey Belediyespor bünyesinde güreş hayatına başlayan ve aslen Savaştepeli olan Güngör, bu başarının ardından hocası Niyazi Pandul ile birlikte kendilerine destekte bulunan Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan'ı ziyaret ettiler. Başarılı sporcuyu ve hocasını kutlayan Bahçavan, Güngör'e altın hediye etti. Önümüzdeki ay Slovakya'da yapılacak olan Dünya şampiyonasında başarılı sporcudan altın madalyayı kazanmasını talep eden Bahçavan bunun sözünü de aldı.

Reklam
Kaynak: İHA
Bu haber 214 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Battalgazi Belediye Başkanı Güder, İspendere İçmeleri’nde İncelemelerde Bulundu
Battalgazi Belediye Başkanı Güder, İspendere İçmeleri’nde...
YEŞİLYURT BELEDİYESİ, BUĞDAY PAZARINDAKİ SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATTI
YEŞİLYURT BELEDİYESİ, BUĞDAY PAZARINDAKİ SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ...