Ak Parti Yeşilyurt İlçe Gençlik Kolları Başkanı Salih TAV...
Reklam

Ak Parti Yeşilyurt İlçe Gençlik Kolları Başkanı Salih TAV 'dan Futbol Turnuvası Final Değerlendirmesi

31 Ekim 2021 - 09:20

20 yıldır durmadan ve  yorulmadan, bıkmadan ve usanmadan bu millet için bu ülke için daimi kararlılıkla yediden yetmişe hizmet etmek, yeniliklerle buluşturmak ve bilhassa kalkınmanın gerçekleştirilmesi partimizin en öncelikli vazifesidir. Bu minvalde adımlarımızı atıyor, gelecek vizyonumuzu şekillendiriyoruz. Nitekim 2023 vizyonu doğrultusunda gençliğin enerjisini ve gücünü yanımız da görmek için gerekli adımları atıyor, onların hoşnut olacağı her işin içine gözümüzü kırpmadan girişiyoruz. Biz gençliği sadece seçimler de potansiyel oy verecek fertler olarak görmüyoruz.

Bizler gençlerin  özlerinde ki Fatih’leri, Yavuz’ları, Cezeri’leri ve Aziz Sancar’ları meydana çıkarabilmek adına tüm gayreti gösteriyor, gençsin önde yürü düsturu ile geleceğin Türkiye’sine koşar adım ilerliyoruz. Tüm bunlardan mütevellit gençliğimiz adına, işimiz gücümüz gençlik sloganı ile geniş beğeni toplayan projemizi gençlerle buluşturarak hem farkındalık yaratmak adına hem de gençliğimize fırsatlar sunulduğunda neler başarabileceklerini görmeleri adına yararlı oldu. Buradan en kalbi duygularım ile yeşil sahada ter döken 24 takımın her bir oyuncusuna teşekkür ediyorum.

 Futbol turnuvamızın her bir günü ayrı coşkulu geçti elbette. Özellikle final müsabakasın da bizleri teşrifleri ile onurlandıran ve bu coşku ve heyecan dolu günde yanımızda olan, Ak Parti Genel Başkan Yardımcımız, Genel Sekreter, sayın Fatih Şahin beyefendiye, eski Gümrük ve Ticaret Bakanımız ve Malatya Milletvekili sayın Bülent Tüfenkçi beyefendiye, Ak Parti Malatya İl Başkanımız sayın İhsan Koca beyefendiye, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Selahattin Gürkan beyefendiye, Ak Parti Yeşilyurt İlçe Başkanımız sayın Muhammed Emin Yalçınkaya beyefendiye, Ak Parti Battalgazi İlçe Başkanımız sayın Basri Kahveci beyefendiye, Yeşilyurt Belediyesi Başkanı sayın Mehmet Çınar beyefendiye, Battalgazi İlçe Belediye Başkanımız Osman Güder beyefendiye Ak Parti Malatya İl Gençlik Kolları Başkanımız sayın Muhammed Sinan Özhüsrev beyefendiye en kalbi duygularım ile teşekkür ediyorum. Ayrıca, gece gündüz bilmeden sıcak soğuk demeden bu projenin yardımcısı olan Ak Parti Yeşilyurt İlçe Gençlik Kolları’nda görevli yönetim ve yürütme kurulunda ki dava ve yol arkadaşlarıma canı gönülden teşekkür ediyorum.

 

 

 

Sözlerimi turnuvaya katılan tüm takımları kutlamanın yanında, turnuvamızı birincilik ile tamamlayan Kahramanlar ile yine turnuvamızı ikincilikle tamamlayan Uzaktan Akrabalar takımlarını tebrik ederim. Daha nice güzel projeler de buluşmak ümidi ile…

Salih TAV

Ak Parti Yeşilyurt İlçe Gençlik Kolları Başkanı

Reklam
Bu haber 3926 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Oğuzhan ataş
    1 yıl önce
    Emeği geçen herkesin eline sağlık yakından takip ettim harikaydı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Recep Bentli Kimdir ?
Recep Bentli Kimdir ?
Malatya Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince..
Malatya Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü...